تمجید گرشاسبی از نکونام

خبرگزاری ایسنا

حمیدرضا گرشاسبی ضمن تبریک این موفقیت به هواداران فولاد خوزستان، اظهار داشت: همان‌گونه که شاهد هستیم تیم فولاد علی رغم چالش های بوجود آمده در ابتدای رقابت های لیگ، اکنون خود را به شکوفایی نزدیک کرده و به زعم کارشناسان فوتبالی کشور جایگاه قابل قبولی در رقابت های لیگ برتر دارد و در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که منجر به صعود به عنوان‌ برترین تیم گروه شد، علاوه بر افتخارآفرینی، سهمیه فوتبال کشورمان را حفظ کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، گرشاسبی در ادامه گفت: من همواره به این اصل اعتقاد دارم که «پایان هر سختی، آسانی است» و این موضوع را در تیم خودمان شاهد هستم. شرایط تیم با توجه به بسته بودن پنجره در آغاز رقابت ها سخت بود اما با پشتکار عوامل تیم، لطف خدا و حمایت های مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیات مدیره، محدودیت ها در حال رفع کامل می باشد و تیم فولاد با سرمربیگری آقای جواد نکونام به یک تیم منظم و با شخصیت حرفه ای شکل گرفته است. 

وی همچنین افزود: اینکه تیم فولاد به عنوان دومین تیم کم هزینه غرب آسیا توانسته به مرحله یک هشتم صعود کند و در رده بندی جهانی نیز برترین تیم ایران و دهم آسیا باشد، نشان از تلاش و یکدلی اعضای تیم و رعایت اصول حرفه ای گری در تمامی ارکان تیم است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در خاتمه اظهار داشت: از هواداران پرشور و متعصب فولاد خوزستان می خواهم، چنانچه بازی روز شنبه مقابل تیم استقلال با حضور تماشاگر برگزار شد با حضورشان در ورزشگاه و تزریق انرژی مثبت به تیم، زمینه را برای پیروزی فولاد فراهم سازند. قطعاً تشویق پرشور شما روحیه کادرفنی و تیم را ارتقا خواهد بخشید.

تمجید گرشاسبی از نکونام