نمود فعالیت‌های استان در سطح ملی مدیون همراهی رسانه‌ها با روابط عمومی استانداری است

خبرگزاری ایسنا

 دکتر «حسن بهرام‌نیا»  در دیدار با مدیر و کارکنان روابط عمومی استانداری ایلام که به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی انجام شد، اظهار کرد: رسالت کار روابط عمومی را در برهه‌ی کنونی بسیار حساس و خطیر دانست و نیروهای روابط عمومی را سربازان و طلایه داران سنگر اطلاع رسانی خواند.

وی  با بیان اینکه در عصر حاضر تبلیغات و اطلاع رسانی حرف اول را در جهان می زند، گفت: انعکاس فعل و انفعالات درون سازمان و بازتاب و بازخورد آنها از سطح جامعه کار روابط عمومی است و این نقش مهم و تعیین کننده ای است.

استاندار ایلام جایگاه روابط عمومی در استانداری را بسیار بالا دانست و افزود: بنده شخصا نگاه سیاسی به روابط عمومی ندارم چرا که روابط عمومی یک فعالیت تخصصی و فنی است و دوستانی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند علی رغم مشکلات و کمبودها فقط با عشق و علاقه می تواند بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.

بهرام‌نیا با تأکید بر این مهم که عملکرد روابط عمومی بسیار خوب بوده است، ادامه داد: ما از دوران گذار استقرار دولت عبور کردیم و در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار داریم و در این مسیر بنده به دنبال رضایت گروه و شخص خاصی نبوده و نیستم و تلاش کردم که به مردم خدمت کنم.

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که نیروهای روابط عمومی باید قدر جایگاه و منزلت خود را بدانند، گفت: این که در زمان انتصاب مدیر روابط عمومی هجمه‌های بسیاری به روابط عمومی شد، نشان از جایگاه حساس و خطیر روابط عمومی داشت و خوشبختانه امروز روابط عمومی استانداری در سطح ملی و استان جایگاه بالایی دارد.

وی با تاکید بر تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها گفت: اگر امروز توفیقی در راستای سیاست های دولت داشتیم مدیون تلاش ها و زحمات دوستان در روابط عمومی و اصحاب رسانه و مطبوعات بوده است.

 بهرام‌نیا جایگاه و سطح رسانه‌ها را در استان بسیار قدرتمند دانست و تصریح کرد: رسانه‌های استان با ایجاد تولید محتوا و پیگیری حقوق اجتماعی به صورت ماهرانه، تخصصی و حرفه‌ای ورود می‌کنند و کار آنها در سطح ملی نمود دارد.

استاندار ایلام با بیان این که خدمت به مردم استان برای من افتخار است، تأکید کرد: مردم استان ایلام بسیار عزتمند و مقاوم هستند و کار و تلاش و فعالیت برای این مردمان سلحشور باعث افتخارم خواهد بود.

«محمد صحرایی» ، مدیر روابط عمومی استانداری ایلام نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد روابط عمومی از حمایت های همه جانبه‌ی استاندار ایلام تشکر کرد و با اشاره به تلاش های شبانه روزی روابط عمومی در انعکاس اخبار و فعالیت های دولت در استان، اظهار کرد: روابط عمومی چشم و زبان دولت در جامعه است و وظیفه ی خطیر انتقال سیاست ها و عملکرد دولت را در بین مردم دارد و تمام تلاش ما برای تعامل با رسانه ها و هماهنگی و ایجاد هم افزایی در مسیر توسعه استان است.

نمود فعالیت‌های استان در سطح ملی مدیون همراهی رسانه‌ها با روابط عمومی استانداری است