آزادسازی بیش از 95 درصد سواحل گیلان به دنبال دستور رئیس جمهور

خبرگزاری فارس :

 

ابراهیم نجفی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به دنبال صدور دستور رئیس جمهور و اقدام جدی استاندار گیلان بیش تاکنون بیش از 95 درصد از سواحل استان آزاد و رفع تصرف شده است.

وی افزود: اگرچه استان مازندران بیش از استان گیلان درگیر بحث ساخت ویلا در سواحل و مسائل این چنینی است، اما در استان گیلان هم اقدامات جدی برای آزادسازی سواحل انجام شده و همان طور که گفتم بیش از 95 درصد از سواحل استان گیلان آزادسازی و رفع تصرف شده است.

نماینده مردم استانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آزادسازی سواحل اقدامی مهم در جهت رفع تبعیض در جامعه است؛ چرا که دلیلی ندارد عده‌ای خاص از امتیاز استفاده از سواحل برخوردار باشند، اما اکثریت و عموم مردم از این مسأله محروم باشند.

نجفی خاطرنشان کرد: علاوه بر این این اقدام تأثیر روانی بسیار مثبتی بر جامعه دارد و قطعا نتایج مثبتی را‌‌‌‌‌‌‌‌ در پی خواهد داشت.

وی افزود: علاوه بر یک سری اشخاص خاص، یکسری دستگاه‌ها و ادارات را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم می‌بینیم که ویلاهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کارکنان خود ساخته‌اند و ساحل را‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار خود گرفته‌اند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ضمن حمایت جدی از این اقدام دولت از قوه مجریه و مسئولان امر می‌خواهم تا اقدامات لازم برای رفع مشکل پسماند و فاضلاب استان‌های شمالی و دیگر مسائل عمرانی این استان‌ها صورت دهند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


آزادسازی بیش از 95 درصد سواحل گیلان به دنبال دستور رئیس جمهور